بایگانی نوشته‌ها

حمایت ای جی وی از یوزپلنگ ایرانی

حمایت ای جی وی از یوزپلنگ ایرانی

حمایت ای جی وی از یوزپلنگ ایرانی از بارزترین اهداف مهم و رسالت این محصولات است. برند ای جی وی با توجه به ویژگی‌ها و امکاناتی که ارائه می‌دهند، به عنوان یک ابزار موثر در دستیابی به زیبایی و شکوه در فضاها شناخته می‌شوند. وبسایت ما أنواع محصولات دکوراتیو را برای استفاده معماران  و طراحان آماده فروش دارد.
پانل گچی سقف کاذب را بهتر بشناسیم!

پانل گچی سقف کاذب را بهتر بشناسیم!

پانل گچی سقف کاذب، یک نوع سقف کاذب است و از گچ تشکیل شده و به سقف ساختمان متصل می‌شود. باید نوع خاصی از پانل سقف کاذب را انتخاب کنیم که با ترکیب صحیح با وسایل دیگر، زیبایی بصری منحصربه‌فردی را به محیط بدهد. این سازه در بخش‌های گوناگونی از منزل قابل اجراست.
پانل گچی سقف کاذب را بهتر بشناسیم

پانل گچی سقف کاذب را بهتر بشناسیم

پانل گچی سقف کاذب یکی از ابزارهای ساختمانی است و به دلیل زیبایی، انعطاف‌پذیری و کاربردهای گوناگون در دکوراسیون داخلی، بسیار محبوب است. پانل گچی از گچ ساخته می‌شود و معمولا به عنوان تایل‌های مستطیلی یا مربعی در سقف‌ها استفاده می‌شود. در این مقاله، از ویژگی‌ها و کاربردهای پانل گچی سقف کاذب اطلاعاتی در اختیارتان میگذاریم.
رسالت ای جی وی چیست؟

رسالت ای جی وی چیست؟

رسالت ای جی وی چیست؟ برند ای جی وی، یکی از برندهای دکوراتیو هلدینگ ساختمانی پیگاژ است. پس از زلزله شهرستان بم در استان کرمان در سال 1388، تلاش زیادی در زمینه ساختمان و صنعت ساختمان انجام داده است. این هلدینگ با ارائه دستاوردهای چشمگیر در زمینه سبک سازی و صنعتی سازی ساختمان، نقش مهمی در ارتقاء این صنعت ایفا کرده است. نام AJV مخفف یوزپلنگ ایرانی انتخاب شده است.
پیدایش ای جی وی

پیدایش ای جی وی

پانل پیش‌ساخته در کارخانه یا واحد تولید به صورت کامل یا جزئی ساخته شده و سپس در محل مورد نظر نصب می‌شود. استفاده از پانل‌های پیش‌ساخته سرعت ساخت را افزایش داده و همچنین هزینه‌ها را کاهش میدهد. پانل پیش‌ساخته ای وی جی بر اساس نام یوزپلنگ ایرانی انتخاب شده است که نشانگر تعهد به حفاظت از محیط زیست و حیات وحش است. تمام محصولات  برند ای وی جی قابل بازیافت هستند و هیچگونه آسیب یا خسارتی به طبیعت و محیط زیست وارد نمی‌کنند. این ویژگی نشان از تعهد به ارزش‌های حفاظت از محیط زیست و اهمیت به حیات وحش است.
پانل‌های پیش‌ساخته به عنوان یک ابزار نوین در دکوراسیون داخلی و صنعت

پانل‌های پیش‌ساخته به عنوان یک ابزار نوین در دکوراسیون داخلی و صنعت

پانل‌های پیش‌ساخته به عنوان یک ابزار نوین در دکوراسیون داخلی و صنعت، به سرعت جایگاه خود را پیدا کرده است. این پانل‌ها بر اساس نیازها و استفاده‌های متنوع، از مواد مختلفی نظیر چوب، فلز، پلی‌استرن و پی وی سی تولید می‌شوند. این پانل‌ها به دلیل ویژگی‌های منحصر به فرد و کاربردهای متعدد، در دکوراسیون داخلی و صنعت جایگاه ویژه‌ای دارند.
محصولات_AJV

محصولات_AJV

برند ای وی جی یا یوزپلنگ ایرانی در زمینه تولید محصولات ای جی وی فعالیت دارد. این برند ادعا می‌کند که محصولات تولیدی اش، از جمله پانل‌های گچی و سقف کاذب، قابل بازیافت و دوستدار محیط زیست و حیات وحش هستند.
پانل‌های پیش‌ساخته و نقش آن‌ها در صنعت ساخت‌وساز

پانل‌های پیش‌ساخته و نقش آن‌ها در صنعت ساخت‌وساز

در دهه‌های اخیر، با پیشرفت فناوری و تغییرات در روند ساخت و ساز، استفاده از پانل‌های پیش ‌ساخته به عنوان یک روش مدرن و کارآمد در صنعت ساخت وساز و دکوراسیون داخلی رو به گسترش است. این پانل‌ها به عنوان سازه‌های متشکل از مواد مختلفی مانند بتن، فلز، پلاستیک و چوب طراحی شده‌اند که قبل از حمل و نصب در محل ساخته شده و به شکل‌ها و ابعاد مشخصی آماده می‌شوند.
آقای سید رضا حسینی متولد سال 1357شهرتهران فارغ التحصیل دانشگاه تهران سال 1387با گرایش منظر معماری میباشد.ایشان ضمن مدیریت هلدینگ ساختمانی پیگاژبا هفت برند دیگر درصنعت ساخت وساز خشک در حال فعالیت بوده و تلاش خود را معطوف به فرهنگ سازی درزمینه استفاده ازمتریال های سبک درساخت وساز کشور نموده است.
درحال حاضر متریال های متنوعی به شرح زیردر مجموعه ایشان قابل عرضه ودر دسترس سازندگان ساختمان است.
1-متنوع ترین تایل های سقف کاذب
2- دیوارهای پیش ساخته
3-صفحات ضد حریق و ضد رطوبت
4- عایق ها آکوستیک ،گرما وسرما
5- چوب های فرآوری شده
6- انواع صفحات مسلح سیمانی
7- سازه های مورد نیاز صنعت سبک سازی
اطلاعات بیش‌تر
دسته‌بندی
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...