لیست قیمت کناف سقف کاذب

قطعه فلزی اچ تی نود(HT90)
هرعدد 2200 تومان
 میخ وچاشنی بتن اصل
هر بسته صد عددی 230000تومان
میخ وچاشنی فولاداصل
هربسته صد عددی 245000تومان
 پبچ پانل 2/5 سانتی
هرکارتن هزار عددی 195000تومان
پبچ پانل 3/5 سانتی
کارتن هزارعددی 215000تومان
گچبرگ ساده یا RG
هرمترمربع 69000تومان
 گچبرگ مقاوم دربرابر رطوبت یا MR
هرمترمربع 85000تومان
 گچبرگ مقاوم دربرابر حریق FR
هرمترمربع 105000تومان
صفحات اکسید منیزیم یا om(12 میلیمیتر)
هرمترمربع 360000تومان
 سازه ال 25 ورق 60
 سازه یو 36 ورق 60  
 سازه اف 47 ورق 60

تماس بگیرید


لیست قیمت کناف سقف کاذب

در این بخش لیستی از قیمت انواع کناف سقف کاذب و هر آنچه که برای نصب آن نیاز است، ذکر شده است. از زیر مجموعه‌های کناف سقف کاذب، می‌توان به گچبرگ ساده، گچبرگ مقاوم در برابر رطوبت و همچنین گچبرگ مقاوم در برابر حریق اشاره کرد. هر یک از موارد ذکر شده از متریال‌های فوق العاده ای تهیه شده‌اند و با استفاده از آن‌ها می‌توان امنیت محیط را از نظر رطوبت و حریق تامین کرد. 

گچبرگ‌های ساده معمولاً برای منازل مسکونی و مکان‌هایی نظیر آن مورد استفاده قرار می‌گیرند، ولی گچبرگ مقاوم در برابر حریق، برای مکان‌هایی مورد استفاده قرار می‌گیرد که در معرض آتش سوزی قرار دارد. نوع دیگر نیز برای مکان‌هایی با آب و هوای شرجی یا مرطوب کاربرد دارد. شما می‌توانید قیمت هر یک را مورد ارزیابی قرار داده و سپس با بررسی اطلاعات هریک از محصولات ذکر شده، نسبت به خرید آن اقدام کنید. 

خرید سازه و اتصالات زیر سازی کناف سقف کاذب

برای نصب انواع کناف سقف کاذب به سازه‌ها و اتصالات آن نیز نیاز دارید. در همین بخش امکان مشاهده قیمت کلیه لوازم و اتصالات لازم برای کناف وجود دارد. قیمت‌های سازه‌ها و اتصالاتی مثل سازه یو 36 ذکر نشده است و این مسئله به دلیل نوسانات ارز است. نوسانات ارز باعث شده تا نتوانیم قیمت دقیقی از محصول مورد نظر را در این بخش ارائه دهیم. این نوسانات باعث افزایش یا کاهش قیمت سازه‌های یو 36 و ال 25 می‌شود. 

البته جای نگرانی وجود نداشته و شما می‌توانید با تماس با ما، قیمت هر یک از محصولات را استعلام بگیرید. همچنین اگر سؤالی در خصوص محصولات داشتید، کارشناسان ما آماده پاسخگویی هستند. برای استعلام قیمت سازه اف 47 نیز می‌توانید تماس حاصل کنید. برای سایز محصولات نیازی به استعلام قیمت وجود ندارد و همه قیمت‌ها به صورت واضح و روشن بیان شده‌اند؛ ولی در صورت نیاز به مشاوره می‌توانید با مشاورین ما تماس گرفته و برای ثبت خرید، مشاوره دریافت کنید.

استعلام قیمت صفحات اکسید منیزیم

علاوه بر موارد ذکر شده، امکان مشاهده قیمت صفحات اکسید منیزیم نیز در همین بخش قابل مشاهده است. این صفحات، صفحاتی 12 میلی متری هستند. قیمت محصولات ذکر شده می‌تواند علاوه بر نوسانات ارز، تحت تأثیر ابعاد، ضخامت، کیفیت، طرح و رنگ باشد. 


دانلود مجموعه عکس وکتور و لوگو تلفن png رایگان با کیفیت بالا

سوالی دارید؟ پاسخگوی شما هستیم.

تماس با کارشناسان فروش

تماس با واحد فنی و مهندسی