لیست قیمت سپری کلیک و متعلقات نصب

نبشی تایل گچی سفیدرنگ


هرمتر طول 12800تومان
 سپری تایل گچی سفیدرنگ

هرمترطول 18500تومان
 سپری تایل گچی طلایی رنگ

هرمترطول 32000تومان
 سپری تایل گچی استیل رنگ

هرمترمربع 32000تومان
 قطعه فنر دوبل استیل
هرعدد 8000تومان
 آویز مفتول 4 میل با ارتفاع 20 سانت

هر عدد 7000تومان

لیست قیمت سپری کلیک و متعلقات نصب

سپری کلیک و متعلقات نصب، از جمله وسایل یا تجهیزات مورد نیاز نصب انواع سقف کاذب محسوب می‌شوند. این محصولات بیشتر برای نصب تایل‌های گچی مورد استفاده قرار می‌گیرند و از کیفیت بسیار مطلوبی برخوردار هستند. کلیه متریال‌های مورد استفاده در این محصولات، مورد تأیید بوده و از ماندگاری بالایی برخوردار می‌باشند. لیست قیمت سپری کلیک و متعلقات نصب آن، تحت تأثیر یک سری عوامل قرار می‌گیرد. سپری‌های مورد نظر، با واحد متر به فروش می‌رسند و رنگ آن‌ها یکی از عوامل متمایز کننده قیمت‌ها محسوب می‌شود. 

به‌عنوان‌مثال قیمت سپری تایل گچی سفید رنگ بسیار مناسب‌تر از سایر موارد است. سپری‌های طلایی و استیل قیمت بالاتری دارد و کلیه قیمت‌ها به صورت دقیق ذکر شده و قابل مشاهده هستند. شما می‌توانید بر اساس مقایسه قیمت‌ها، نسبت به خرید تصمیم بگیرید. اگر در خصوص متراژ مورد نیاز خود دچار شک هستید، می‌توانید با کارشناسان و مشاوران ما تماس گرفته و مشورت بگیرید. مشاوران ما می‌توانند در مورد محصولات دیگر نیز شما را راهنمایی کنند. 

تغییرات قیمت

نوسانات ارز می‌توانند در قیمت‌های یک سری از محصولات تأثیر بگذارند و به همین دلیل یک سری از قیمت‌ها درج نشده‌اند، ولی شما می‌توانید با تماس با کارشناسان، قیمت محصول مورد نظر خود را استعلام بگیرید. سایر محصولات از جمله سپری کلیک و متعلقات نصب چندان تحت تأثیر نوسانات ارز نبوده و به همین دلیل به طور واضح و روشنی به قیمت هر یک از موارد اشاره شده است. شما می‌توانید اطلاعات مربوط به هر یک از سپری‌ها و متعلقاتی مثل قطعه فنر دوبل استیل را در صفحه مربوط به آن مشاهده و مطالعه کنید. 

دسترسی کامل به لیست قیمت

بخش قیمت‌ها، به طور کلی برای راحتی دسترسی شما به لیست قیمت، طراحی شده و تلاش ما برای این است که بتوانیم فرایند خرید و تصمیم گیری را برای شما آسان کنیم. در صورت بروز مشکل در خرید نیز می‌توانید هماهنگی‌ها لازم را با کارشناسان ما انجام دهید. اگر نیاز به اطلاعات بیشتری برای خرید محصولات داشتید می‌توانید بدون هیچ درنگی با شماره‌های ذکر شده در صفحه اصلی و همچنین صفحه تماس با ما، ارتباط برقرار کرده و سؤالات خود را مطرح کنید. 

توجه داشته باشید که سپری‌ها و متعلقات ذکر شده، وزن سنگینی ندارند و عمر مفید آن‌ها بالا محسوب می‌شود. لازم به ذکر است که با عضویت در باشگاه مشتریان می‌توانید از تخفیف‌های ویژه خبردار شده و بهترین خرید را تجربه کنید. 


دانلود مجموعه عکس وکتور و لوگو تلفن png رایگان با کیفیت بالا

سوالی دارید؟ پاسخگوی شما هستیم.

تماس با کارشناسان فروش

تماس با واحد فنی و مهندسی