لیست قیمت ترموود

قیمت ترمووود

یکی از جذاب‌ترین و لوکس‌ترین محصولاتی که تابه‌حال تولید شده است، ترمووود محسوب می‌شود. ترمووود با رعایت اصول کیفی و همچنین استانداردها تولید می‌شود. ترمووود همان چوب ترمو بوده و چوب طبیعی است که طی یک فرایند خاص و همچنین یک مکانیزم پیشرفته درگیر حرارت شده و تغییر حالت می‌دهد. به عبارتی می‌توان به ترمووود، چوب اصلاح شده با حرارت یا چوب حرارت دیده گفت. این چوب استحکام و استقامت بسیار بالایی داشته و این روزها مورد توجه بسیاری از مردم قرار گرفته است. این چوب وزن بسیار کمی دارد، سبک است و عایق صدا محسوب می‌شود. ترمووود در مقابل پوسیدگی، رطوبت و همچنین تغییرات دمایی مقاومت بسیار بالایی دارد. علاوه بر موارد ذکر شده می‌توان گفت ترمووود چوبی مقاوم در برابر حشرات است. محصول مورد نظر از انواع قارچ، کپک، ریز ارگانیسم‌ها و حمله حشرات در امان است.

 در این بخش لیستی از قیمت ترمووودهای موجود در سایت را برای شما فراهم کرده‌ایم. ترمووود می‌تواند در رنگ‌های مختلف و همچنین طرح‌های متفاوتی عرضه شود. این طرح‌ها و رنگ‌ها و همچنین جنس و ضخامت ترمووود می‌تواند در قیمت نهایی آن تأثیر بگذارد. کیفیت متریال نیز از اهمیت بالایی در قیمت گذاری برخوردار است و اگر این محصول از متریال بسیار با کیفیتی تهیه شود، به مراتب قیمت آن بالاتر خواهد بود. یکی از مسائل بسیار مهم در قیمت گذاری بسیاری از محصولات موجود در سایت و سایر محصولات ساختمانی، نوسانات ارز است. نوسانات ارز باعث شد تا نتوانیم برای بعضی از محصولات موجود در سایت قیمت ثابتی را ذکر کنیم. نوسانات ارز باعث می‌شود تا قیمت بعضی از محصولات افزایش یا کاهش پیدا کند. 

نحوه‌ی استعلام قیمت

با توجه به این افزایش و کاهش قیمت نمی‌توان قیمت را در سایت درج کرد. اگر صفحه مربوط به بعضی از محصولات را مشاهده کنید، متوجه خواهید شد که به جای قیمت، عبارت "تماس بگیرید" ثبت شده است. شما می‌توانید برای اطلاع از قیمت محصولاتی که متأثر از نوسانات ارز هستند، با کارشناسان ما تماس بگیرید. شماره‌های کارشناسان ما در قسمت صفحه تماس با ما درج شده‌اند و شما می‌توانید با کلیک بر روی این صفحه به این شماره‌ها دسترسی پیدا کنید. همچنین این شماره‌ها در صفحه اصلی سایت و قسمت انتهایی هر یک از صفحات موجود است. شما می‌توانید با یکی از شماره‌های موجود تماس گرفته و اطلاعات مورد نیاز خود را کسب کنید. در صورتی که به اطلاعاتی فراتر از قیمت محصول نیاز پیدا کردید، می‌توانید با مشاورین ما ارتباط گرفته و مشاوره دریافت کنید.

 علاوه بر لیست قیمت ترمووود، لیست قیمت سایر محصولات نیز قابل دسترسی می‌باشد. شما می‌توانید برای دسترسی به لیست قیمت کلیه محصولات، بر روی صفحه لیست قیمت موجود در سایت کلیک کرده و جدولی را که شامل کلیه محصولات است مشاهده کنید. با کلیک بر روی هر یک از محصولات ذکر شده می‌توانید دسته‌بندی و زیر مجموعه آنها را نیز مشاهده کنید که هر یک با عنوان و قیمت آنها ذکر شده است. برای دسترسی به اطلاعات بیشتر درباره محصولات زیر مجموعه آنها  به بخش محصولات مراجعه کرده و مشخصات و کاربردهای آنها را مورد مطالعه قرار دهید.

خرید ترمو وود 

 برای خرید ترمووود، پس از اطلاع از مشخصات و کاربردهای آن قیمت آن را نیز در همین بخش مورد ارزیابی قرار داده و سپس با مشاورین تماس بگیرید تا خریدی موفق را تجربه کنید. لازم به ذکر است که شما می‌توانید در باشگاه مشتریان این هلدینگ ثبت نام کرده و از بهترین تخفیف‌ها مطلع شوید.


دانلود مجموعه عکس وکتور و لوگو تلفن png رایگان با کیفیت بالا

سوالی دارید؟ پاسخگوی شما هستیم.

تماس با کارشناسان فروش

تماس با واحد فنی و مهندسی