لیست قیمت ترمووال

قیمت ترمووال

یکی از محصولات نوین در عرصه دکوراسیون، ترمووال محسوب می‌شود. ترمووال‌ها مصالحی برای دیوار محسوب شده و عرض آن‌ها معمولاً ۲۰ سانتی‌متر، ارتفاع آن‌ها ۲۸۰ سانتی‌متر و همچنین ضخامت آنها ۱۲ میلی‌متر است. ترمووال شباهت بسیار زیادی به ترمووود داشته و یک مصالح چوبی مصنوعی محسوب می‌شود. این مصالح را می‌توان در رنگ‌های مختلف، تهیه کرد. رنگ‌های مختلف این محصول به صورت کدگذاری مشخص شده‌اند. قیمت کلیه ترمووال‌های مصنوعی با رنگ‌های مختلف، یکسان بوده و فاکتور رنگ در تعیین قیمت آن چندان اهمیتی نداشته است. یکی از عوامل  تاثیرگذار در قیمت این محصولات می‌تواند کیفیت ساخت آن‌ها باشد. این ترمووال‌ها، دارای بهترین کیفیت‌ بوده و از بهترین متریال ساخته شده‌اند. 

این محصولات، مقاومت بالایی در برابر ضربه، رطوبت و همچنین حشرات دارند. به طور کلی ماندگاری این محصول بسیار بالا بوده و می‌توان برای بسیاری از مکان‌ها از آن استفاده کرد. تنوع رنگی ترمووال بسیار بالا است و شما می‌توانید آن را با سایر اجزای دکوراسیون از جمله کفپوش، ست کنید. ما در این بخش لیستی از قیمت ترمووال‌های مصنوعی را برای شما تهیه کرده‌ایم. در این لیست، شما قیمت تک تک این ترمووال‌ها را مشاهده می‌کنید.  

خرید ترمووال

در صورتی که یکی از محصولات بدون قیمت قید شده و در آن از عبارت تماس بگیرید به جای قیمت استفاده شده بود، جای نگرانی وجود ندارد و برای استعلام قیمت فقط یک تماس کافی است. علت عدم درج قیمت برای چنین محصولاتی مسئله‌ای به نام نوسانات ارز است. متأسفانه نوسانات ارز باعث می‌شود تا یک سری از محصولات دچار کاهش و افزایش قیمت لحظه‌ای شوند و با توجه به این مسئله نمی‌توان هر لحظه قیمت آن محصول را در سایت ویرایش کرد. به همین دلیل بهتر است برای دریافت اطلاعات و همچنین قیمت لحظه‌ای محصول مورد نظر خود، با کارشناسان فروش، تماس بگیرید.

برای تماس با کارشناسان فروش، می‌توانید بر روی قسمت تماس با ما و تلفن واحدهای فروش کلیک کرده و یکی از تلفن‌ها را برای تماس انتخاب کنید. این تلفن‌ها در صفحه اصلی با عنوان تماس سریع نیز قابل مشاهده هستند. همچنین اگر صفحه سایت را تا انتها به پایین ببرید، تلفن‌هایی را که برای تماس در نظر گرفته شده‌اند، مشاهده خواهید کرد.

نحوه‌ی خرید ترمووال

 قبل از خرید، سعی کنید مشخصات و کاربردهای هر یک از ترمووال‌ها را مشاهده کرده و رنگ آن را نیز مورد بررسی قرار دهید. سپس به سراغ قیمت این محصول بیایید و قیمت محصول مورد نظر را ارزیابی کنید. در صورتی که تصمیم خود را برای خرید نهایی کردید، می‌توانید از مشاورین ما مشاوره دریافت کنید. مشاورین ما به بهترین شکل می‌توانند شما را در مورد همه محصولات از جمله آکوا پنل، کناف سقف کاذب و موارد مشابه راهنمایی کنند.

 در صورتی که به لیست قیمت سایر محصولات نیاز پیدا کردید، می‌توانید روی صفحه لیست قیمت کلیک کرده و محصول مورد نظر خود را از جدول انتخاب و بر روی آن نیز کلیک کنید. پس از کلیک بر روی هر یک از محصولات می‌توانید دسته‌بندی آن‌ها را همراه با قیمت مشاهده کنید. لازم به ذکر است که شما می‌توانید با عضویت در باشگاه مشتریان ما، از ویژه‌ترین تخفیفات مطلع شده و فرصت‌های استثنائی خرید را از دست ندهید. 


دانلود مجموعه عکس وکتور و لوگو تلفن png رایگان با کیفیت بالا

سوالی دارید؟ پاسخگوی شما هستیم.

تماس با کارشناسان فروش

تماس با واحد فنی و مهندسی