لیست قیمت تایل گچی

تایل گچی روکش‌دار ساده
هر عدد23000تومان
تایل گچی پانچدارپشت نمد
هرمترمربع 26000تومان

لیست قیمت تایل گچی

تایل گچی از جمله محصولاتی است که می‌تواند به فضای مورد نظر شما جذابیت، شکوه و زیبایی ببخشد. این تایل‌ها برای خانه و فضاهای مختلفی قابل استفاده هستند. قیمت گذاری تایل مورد نظر تحت تأثیر یک سری عوامل است. ابعاد، طرح و همچنین کیفیت تایل از جمله این عوامل هستند. هر چه تایل باکیفیت‌تر باشد، ابعاد آن بزرگ‌تر بوده و طرح متفاوت‌تری داشته باشد، قیمت آن نیز بالاتر خواهد بود. این مسئله صرفاً در مورد محصولات ما و تایل گچی نبوده، بلکه در سراسر جهان قیمت گذاری به همین شکل صورت گرفته و این عوامل از عوامل مشترک قیمت گذاری هستند. یک عامل دیگر می‌تواند تاثیرگذار باشد. این عامل، نوسانان ارز نام دارد. نوسانات ارز مسئله‌ای است که می‌تواند قیمت یک محصول را در هر لحظه دچار تحول کند. 

قیمت دقیق محصولات 

یک سری از محصولات ما تحت تأثیر این نوسانات هستند و به همین دلیل قادر نبوده‌ایم قیمت دقیقی از آن‌ها را ارائه دهیم و مسئله کاهش یا افزایش قیمت باعث شده تا عبارت تماس بگیرید را ذکر کنیم. اگر در هر یک از بخش‌های قیمت، با عبارت "تماس بگیرید" روبرو شدید، بدون دریغ تماس گرفته و قیمت را استعلام بگیرید. تایل‌های گچی در طرح‌های مختلفی تولید می‌شوند. تایل‌های گچی می‌توانند با توجه به ویژگی‌های خود، دارای قیمت متفاوتی باشند. به‌عنوان‌مثال قیمت تایل گچی روکش داربا قیمت تایل گچی پانچ دار متفاوت است.

قیمت سازه تایل‌های تایل گچی 

شما می‌توانید علاوه بر تایل گچی، سازه تایل‌های آن را نیز تهیه کنید. قیمت سازه تایل‌های تایل گچی در صفحه مربوطه آن ذکر شده و شما می‌توانید قیمت هر یک از سازه تایل‌ها را مورد بررسی قرار دهید. برای هر یک از سازه تایل‌ها، توضیحاتی نیز ارائه شده و کاربردهای آن‌ها ذکر شده است. کلیه تایل‌های گچی و همچنین سازه تایل‌های آن، از بهترین متریال ساخته شده‌اند، برای مکان‌های مختلف کاربرد دارند، بسیار سبک هستند و نصب آن‌ها بی دردسر است. تایل‌های مورد نظر، تایل‌هایی مقاوم بوده و بعضی از آن‌ها عایق مناسبی برای حرارت، صوت و رطوبت محسوب می‌شوند. امکان کسب مشاوره برای خرید کلیه محصولات به ویژه تایل‌های گچی وجود دارد و شما می‌توانید پس از مشاهده قیمت، مشاوره نیز دریافت کرده تا خرید بهتری را تجربه کنید. 

توجه داشته باشید که اطلاعات مربوط به تماس، در قسمت یا صفحه تماس با ما موجود بوده و شما می‌توانید در این بخش، با واحدهای فروش، واحدهای فنی و مهندسی و نمایندگان این محصول تماس بگیرید. کارشناسان ما، با صبر و حوصله فراوان آماده پاسخگویی به شما مشتریان عزیز می‌باشند. 


دانلود مجموعه عکس وکتور و لوگو تلفن png رایگان با کیفیت بالا

سوالی دارید؟ پاسخگوی شما هستیم.

تماس با کارشناسان فروش

تماس با واحد فنی و مهندسی