لیست قیمت تایل لمسه

قیمت‌گذاری تایل لمسه

از جذاب‌ترین تایل‌های مدرن، می‌توان به تایل‌های لمسه اشاره کرد که بخشی از تایل‌های دکوراتیو محسوب می‌شوند. تایل‌های لمسه معمولاً در ابعاد ۶۰ در ۶۰ سانتی متر تولید شده و تولید آنها به صورت سفارشی است. کلیه این تایل‌ها به صورت سفارشی تولید شده و حداقل میزان سفارش شما باید ۳۰ عدد تایل باشد. تایل‌های لمسه، دکوراتیو، جاذب صدا و همچنین چشمگیر هستند. تایل‌های لمسه در رنگ‌های مختلفی قابل سفارش هستند. از این رنگ‌ها می‌توان به تایل دکوراتیو رنگ زرد، تایل دکوراتیو رنگ زرشکی یا تایل لمسه ۶۰ در ۶۰ دکوراتیو رنگ سبز اشاره کرد. شما می‌توانید از این تایل‌ها برای مکان‌های مختلف از جمله کافه رستوران‌ها و حتی مکان‌های عمومی استفاده کنید.

 در این بخش ما لیستی از قیمت تایل‌های لمسه را برای شما فراهم کرده‌ایم. تلاش ما بر این است که شما بتوانید به راحتی به قیمت‌های این دسته از محصولات دستیابی پیدا کنید. برای اطلاع از قیمت سایر محصولات می‌توانید بر روی صفحه هر محصول کلیک کرده و دسته‌بندی آن را مشاهده کنید. در قسمت دسته‌بندی هر یک از محصولات، مشخصات و کاربردها قید شده است. این مشخصات و کاربردها به صورت دقیق ذکر شده و شما می‌توانید با استفاده از آنها برای خرید، بهتر تصمیم گیری کنید. پس از مشاهده مشخصات و کاربردها، قیمت‌ها را نیز مورد ارزیابی قرار داده و محصول مورد نظر خود را انتخاب کنید.

قیمت گذاری تایل لمسه

 توجه داشته باشید که قیمت گذاری این محصول بر اساس مدرن بودن آن، ضخامت، ابعاد، جنس و متریال‌های به کار برده شده در آن انجام شده است. قیمت درج شده، قیمت هر عدد از تایل‌های لمسه محسوب می‌شود. در صورتی که هر یک از محصولات ذکر شده بدون قیمت مشاهده شد و در مقابل قیمت آن از عبارت تماس بگیرید استفاده شده باشد، به این معنا است که محصول مورد نظر تحت تأثیر نوسانات ارز قرار دارد. هر محصول یا مصالحی که تحت تأثیر نوسانات ارز قرار بگیرد، دارای قیمت نوسانی خواهد بود. 

با توجه به کاهش یا افزایش لحظه‌ای قیمت نمی‌توان قیمت را در صفحه مورد نظر درج و مدام تغییر داد. در نتیجه یکی از منطقی‌ترین کارها برای دسترسی شما به اطلاعات قیمت، درج شماره‌های تماس برای استعلام است. شما می‌توانید با استفاده از شماره‌های موجود در صفحه اصلی، قسمت تماس با ما و حتی شماره‌هایی که در قسمت انتهایی صفحات وجود دارد با کارشناسان ما تماس گرفته و اطلاعات مربوطه را که شامل قیمت و مشخصات محصول است، دریافت کنید. 

دریافت مشاوره خرید

توجه داشته باشید که شما می‌توانید از مشاورین ما مشاوره دریافت کرده و تمامی سؤالات خود را درباره هر محصولی بپرسید. مشاورین ما افرادی بسیار حرفه‌ای هستند و می‌توانند شما را به بهترین نحو راهنمایی کنند. در نتیجه‌ی این راهنمایی، شما می‌توانید بهترین خرید را تجربه کرده و بهترین محصول را تهیه کنید. همچنین باید توجه داشته باشید که شما می‌توانید در باشگاه مشتریان این هلدینگ ثبت نام کرده و در نتیجه با عضویت خود از تخفیف‌های ویژه خبردار شده و برای خرید، فرصت استثنایی کسب کنید.


دانلود مجموعه عکس وکتور و لوگو تلفن png رایگان با کیفیت بالا

سوالی دارید؟ پاسخگوی شما هستیم.

تماس با کارشناسان فروش

تماس با واحد فنی و مهندسی