لیست قیمت تایل آلومینیومی

لیست قیمت تایل آلومینیومی

تایل‌های آلومینیومی از جمله رایج‌ترین تایل‌ها برای سقف محسوب شده و در طرح‌های مختلفی عرضه می‌شوند. تایل‌های آلومینیومی می‌توانند در ابعاد ۶۰ در ۶۰، ۶۰ در ۱۲۰ و همچنین ۳۰ در ۳۰ تولید شوند. همین ابعاد می‌تواند در قیمت این محصولات تاثیر بسزایی بگذارد. تایل‌های ذکر شده دارای طرح‌های مختلفی نیز می‌باشند. در مورد تایل‌های گریلیوم آلومینیومی می‌توان با بر اساس تعداد چشمه قیمت گذاری را انجام داد. 

به عنوان مثال قیمت تایل گریلیوم آلومینیومی ۶۰ در ۶۰ سقف کاذب ۹ چشمه که به صورت سفارشی تولید می‌شود، قیمت بالاتری نسبت به سایر موارد نداشته و ارزان‌ترین تایل گریلیوم آلومینیومی محسوب می‌شود. تعداد چشمه‌های این تایل‌ها در واقع تعداد فضاهای داخلی یا به عبارتی مربع‌های تعبیه شده در داخل این تایل‌ها محسوب می‌شوند. رنگ این تایل‌ها نیز می‌توانند متفاوت باشد. 

قیمت دامپا آلومینیومی

دامپا آلومینیومی نیز یکی از زیر مجموعه‌های تایل آلومینیومی محسوب می‌شود. قیمت هر یک از موارد ذکر شده در این بخش قابل مشاهده است. در واقع هدف از ارائه لیست قیمت محصولات تایل آلومینیومی راحتی خرید است و شما می‌توانید با این لیست قیمت بهترین مقایسه را انجام داده و بهترین تصمیم گیری را داشته باشید. در صورت بروز مشکل در تصمیم گیری یا در خرید می‌توانید با کارشناسان و مشاورین ما تماس بگیرید. 

اگر قیمت هر یک از موارد در مقابل آنها ذکر نشده بود، می‌توانید با کارشناسان ما تماس گرفته و قیمت هر یک را استعلام بگیرید. مهم‌ترین و اصلی‌ترین دلیل ذکر نشدن قیمت یک سری از محصولات مسئله نوسان ارز است. زمانی که یک محصول درگیر نوسان ارز باشد و تحت تاثیر آن قرار بگیرد با افزایش و کاهش قیمت مواجه خواهد شد. در نتیجه نمی‌توان با افزایش و کاهش لحظه‌ای ارز، قیمت‌ها را در هر لحظه تغییر داد. به همین دلیل بهتر است برای استعلام قیمت این محصول با کارشناسان ما تماس بگیرید.

عوامل تاثیرگذار بر قیمت تایل

 در حالت کلی محصولاتی که در این بخش ذکر شده‌اند و سایر محصولات سایت بر اساس عواملی مثل ضخامت، ابعاد، جنس، رنگ، طرح و همچنین متریال مورد استفاده در آن قیمت گذاری می‌شوند. شما می‌توانید اطلاعات مربوط به هر یک از محصولات را با کلیک کردن بر روی صفحه مربوط آن مشاهده کنید. 

مشخصات و کاربردهای هر یک از محصولات در بخش مربوطه آن ذکر شده و شما می‌توانید با مطالعه آنها و مشاهده قیمت‌ها تصمیم دقیق درباره خرید آن محصول بگیرید. اگر تجربه کافی برای خرید این محصولات را ندارید، توصیه می‌کنیم با مشاورین ما تماس گرفته و یا دیدگاه‌ها و نظرات سایر کاربران را مورد بررسی قرار دهید.

قیمت سازه‌ها و متعلقات نصب

 علاوه بر انواع تایل آلومینیومی در این قسمت، لیست قیمت سازه‌ها و متعلقات نصب این تایل‌ها نیز قرار گرفته و شما می‌توانید قیمت سازه کلیک تایل ۶۰ در ۶ سفید و قیمت متعلقاتی مثل آویز مفتول ۴ میلیمتر را نیز در این بخش مشاهده کنید.  قیمت سازه‌های کلیک با توجه به رنگ با یکدیگر تفاوت دارند و رنگ مشکی سازه کلیک به صورت سفارشی تولید می‌شود.


دانلود مجموعه عکس وکتور و لوگو تلفن png رایگان با کیفیت بالا

سوالی دارید؟ پاسخگوی شما هستیم.

تماس با کارشناسان فروش

تماس با واحد فنی و مهندسی