لیست قیمت آکواپنل و سمنت برد

خرید آکوا پنل و سمنت برد

آکوا پنل و سمنت برد از جمله مصالحی هستند که در پروژه‌های ساخت و ساز خشک مورد استفاده قرار می‌گیرند. با استفاده از این مصالح می‌توان دیوار و سقف کاذبی مناسب نصب کرد. همچنین با استفاده از این مصالح می‌توان یک نمای جذاب برای ساختمان فراهم کرد. معمولاً ضخامت آکوا پنل‌ها بیشتر از ۱۲.۵ میلی‌متر نبوده و برای داخل و خارج ساختمان قابل استفاده هستند. آکوا پنل و سمنت برد از جمله محصولاتی محسوب می‌شوند که دوام و ماندگاری بسیار بالایی دارند. این مصالح یا محصولات در برابر آب، رطوبت و عوامل جوی مقاومت بسیار بالایی داشته و بر اثر آنها دچار تورم، افزایش حجم و حتی از هم گسیختگی نمی‌شود.

 ما در این قسمت لیستی از قیمت‌های آکوا پنل و همچنین سمنت برد را برای شما فراهم کرده‌ایم. به طور کلی با کلیک بر روی قسمت لیست قیمت، جدولی را که شامل قیمت‌های کلیه محصولات موجود در سایت است را مشاهده می‌کنید. با کلیک بر روی هر یک از محصولات می‌توان دسته‌بندی آنها را همراه با قیمتشان مشاهده کرد. این قضیه در مورد قیمت آکوا پنل و سمنت برد نیز صدق می‌کند. شما می‌توانید با کلیک بر روی لیست قیمت آکوا پنل و سمنت برد قیمت این محصول و همچنین متعلقات آنها را مشاهده کنید.

قیمت سمنت برد

 قیمت این محصولات وابسته به مسائلی مثل ابعاد، ضخامت، جنس و کیفیت متریال‌های مورد استفاده شده در آن است. تغییر در هر یک از موارد ذکر شده باعث تغییر در قیمت نهایی این محصول یا مصالح خواهد شد. همچنین نکته بسیار مهمی که درباره محصولات موجود در سایت وجود دارد این است که بعضی از این محصولات محصولاتی وابسته به نوسانات ارز هستند. 

در واقع علاوه بر موارد ذکر شده موردی به نام نوسانات ارز در قیمت نهایی چنین محصولاتی تأثیر می‌گذارد. همان‌طور که می‌دانید با نوسانات ارز محصول وابسته به آن دچار تغییر شده و قیمت آن دچار کاهش و افزایش خواهد بود. با توجه به این مسئله نمی‌توان یک قیمت ثابت را انتخاب و در بخش قیمت‌ها درج کرد. به همین دلیل عبارت تماس بگیرید جایگزین قیمت محصول شده و شما می‌توانید به راحتی با تماس با کارشناسان فروش این محصول قیمت را استعلام بگیرید.

مشاوره خرید سمنت برد

 تماس با کارشناسان کاملاً بدون دردسر است و شما می‌توانید به قسمت تماس با ما مراجعه کنید که تلفن‌های واحد فروش و تلفن واحد فنی و مهندسی در آن درج شده‌اند. همچنین شما می‌توانید تلفن‌های تماس را در صفحه اصلی و قسمت‌های انتهایی صفحات مشاهده کنید. در صورت نیاز به مشاوره می‌توانید با مشاورین ما تماس گرفته و درباره تایل‌های گچی، تایل‌های آکوستیک یا آکوا پنل و هر محصول دیگری که مد نظر شما است مشاوره دریافت کنید. 

مشاورین ما می‌توانند بهترین اطلاعات و راهنمایی‌ها را در اختیار شما قرار داده و شما را به خریدی موفق سوق دهند. توجه داشته باشید که اگر برای آکوا پنل و سمنت برد نیاز به متعلقات نصب دارید، لیست قیمت آنها را نیز مورد بررسی و ارزیابی قرار داده و به صورت یکجا تهیه کنید. لازم به ذکر است که شما می‌توانید در باشگاه مشتریان هلدینگ ما ثبت نام کرده و در نتیجه از تخفیف‌های ویژه این هلدینگ باخبر شوید. شما می‌توانید با استفاده از این تخفیف‌ها بهترین خرید را تجربه کنید.


دانلود مجموعه عکس وکتور و لوگو تلفن png رایگان با کیفیت بالا

سوالی دارید؟ پاسخگوی شما هستیم.

تماس با کارشناسان فروش

تماس با واحد فنی و مهندسی