لیست قیمت

لیست قیمت تایل گچی

کلیک کنید
لیست قیمت سپری کلیک و متعلقات نصب

کلیک کنید
لیست قیمت کناف سقف کاذب

کلیک کنید
لیست قیمت تایل آلومینیومی

کلیک کنید
لیست قیمت تایل آکوستیک

کلیک کنید
لیست قیمت تایل پی وی سی

کلیک کنید
لیست قیمت تایل مجازی

کلیک کنید
لیست قیمت تایل لمسه

کلیک کنید
لیست قیمت آکواپنل و سمنت برد

کلیک کنید
لیست قیمت پشم سنگ

کلیک کنید
لیست قیمت دیوار پیش ساخته

کلیک کنید
لیست قیمت ترموود

کلیک کنید
لیست قیمت ترمووال

کلیک کنید

لیست قیمت

در این صفحه قیمت کلیه محصولات ارائه شده است. این محصولات از جمله محصولات نوین مرتبط با دکوراسیون محسوب می‌شوند. محصولات سایت، بر اساس کیفیت و کاربردهای آن‌ها قیمت گذاری شده‌اند و نوسانات ارز نیز به طبع تأثیر گذار بوده است. مسلم است که ضخامت و ابعاد از جمله مسائلی است که باعث می‌شود قیمت نهایی تغییر کند. هر چه متریال‌های بیشتری در محصولی مانند کناف سقف کاذب استفاده شود، قیمت آن نیز بیشتر خواهد بود و این مسئله کاملاً طبیعی و روشن است. 

دسترسی به لیست قیمت محصولات

برای ما بسیار اهمیت دارد که مشتریان به لیست قیمت انواع محصولات از جمله لیست قیمت تایل گچی و لیست قیمت کناف سقف کاذب دسترسی داشته باشند. به همین سبب لیستی کامل از قیمت محصولات موجود را برای شما تهیه کردیم تا شما به راحتی با مشاهده قیمت‌ها، ارزیابی‌های لازم را انجام داده و سپس برای خرید تصمیم بگیرید. شما می‌توانید با کلیک بر روی صفحه هر یک از محصولات، قیمت آن‌ها را مشاهده کنید. توضیحات تکمیلی کلیه محصولات نیز در صفحات مربوطه موجود می‌باشند و شما می‌توانید این مشخصات را نیز مطالعه کنید. 

تغییر قیمت

توجه داشته باشید که یک سری از قیمت‌ها می‌توانند تحت تأثیر نوسانات ارز قرار گرفته و قیمت آن‌ها کاهش یا افزایش پیدا کند. به همین دلیل این قیمت این محصولات درج نشده و در مقابل آن‌ها عبارت تماس بگیرید به جای قیمت درج شده است. شما می‌توانید با برقراری یک تماس، قیمت محصول مورد نظر را استعلام بگیرید. اطلاعات تماس در صفحه اصلی و قسمت تماس با ما قابل مشاهده بوده و شما می‌توانید علاوه بر استعلام قیمت، از مشاورین ما، مشاوره نیز دریافت کنید. همچنین شما می‌توانید با عضویت در باشگاه مشتریان، از تخفیف‌های ویژه خبردار شده و بهترین فرصت‌ها را برای خرید به دست آورید. 

کلیه محصولات این هلدینگ از بهترین متریال‌ها ساخته شده‌اند، وزن سبکی دارند و فضایی شیک برای شما فراهم می‌کنند. محصولات سقف کاذب و انواع دیوار کاذب سایت را می‌توانید همراه با سازه تایل‌ها یا سازه‌ها و اتصالات آن‌ها تهیه کنید. قیمت تمامی اجزای مربوطه نیز تک به تک ذکر شده و تنها مواردی که تحت تأثیر ارز هستند، نیاز به تماس با کارشناسان فروش دارد. 


دانلود مجموعه عکس وکتور و لوگو تلفن png رایگان با کیفیت بالا

سوالی دارید؟ پاسخگوی شما هستیم.

تماس با کارشناسان فروش

تماس با واحد فنی و مهندسی