تلفن های مستقیم فروش : 26918043 - 26918047 - 22739791 - 91693121-021

تلفن های مستقیم فروش : 26918043 - 26918047 - 22739791 - 91693121-021

تایل آلومینیومی

کمی صبر کنید...

معرفی تایل آلومینیومی

امروزه استفاده از انواع سقف کاذب رایج شده و بسیاری از طراحان داخلی به انواع سقف کاذب علاقه‌مند هستند. یکی از رایج‌ترین انواع سقف کاذب، کناف سقف کاذب محسوب می‌شود که در بسیاری از خانه‌ها و مکان‌های مختلف شاهد حضور آن هستیم. از دیگر انواع رایج سقف کاذب می‌توان به تایل‌های آلومینیومی یا سقف کاذب آلومینیومی اشاره کرد. 

احتمالاً در بسیاری از فضاها شاهد حضور این تایل‌ها بوده‌اید. تایل‌های آلومینیومی ویژگی‌های منحصر به فردی دارند و می‌توانند برای مکان‌های مختلفی مورد استفاده قرار بگیرند. جنس تایل آلومینیومی یا ساختار آنها از ورق آلومینیوم، رنگ پودری الکترواستاتیک و آنتی باکتریال به همراه نمد در پشت آن است. متریال‌ها و مواد استفاده شده در ساختار تایل آلومینیومی باعث شده تا این تایل ویژگی‌های منحصر به فردی داشته باشد.

 مشخصات و کاربردها

 تایل آلومینیومی یکی از تایل‌های آنتی باکتریال محسوب می‌شود. زمانی که یک تایل آنتی باکتریال باشد، می‌تواند در فضاهای درمانی مثل اتاق عمل مورد استفاده قرار بگیرد. در چنین مکان‌هایی استفاده از یک تایل آنتی باکتریال از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. از خاصیت آنتی باکتریال بودن تایل‌های آلومینیومی می‌توان در بسیاری از بیمارستان‌ها، آزمایشگاه‌ها و کلیه مکان‌هایی که با مسائل بیماری و سلامت سروکار دارند، استفاده کرد. علاوه بر این موارد می‌توان برای دفاتر اداری، تجاری و مسکونی، نمایشگاه‌ها و فرودگاه‌ها، آمفی‌تئاترها، سالن‌های سینما و رستوران‌ها، سالن‌های ورزشی، مهد کودک‌ها و ایستگاه‌های مترو از تایل آلومینیومی سقفی استفاده کرد.

 تایل آلومینیومی در طرح‌های بدون پانچ، وسط پانچ و تمام پانچ تولید می‌شود. همچنین می‌توان تایل آلومینیومی را در سه مدل دیگر مانند ساده، نمایان و پنهان تولید کرد. هر کدام از مدل‌های ذکر شده زیبایی خاص خود را دارند. در نصب مدل ساده و مدل نمایان تایل آلومینیومی، از یک مدل سازه استفاده می‌شود، در صورتی که در مدل پنهان به طور کلی ساختار سازه متفاوت است.

انواع ابعاد تایل آلومینیومی

 ابعاد تایل آلومینیومی با یکدیگر تفاوت دارند. این تایل‌ها می‌توانند در ابعاد ۳۰ در ۳۰، ۶۰ در ۶۰ و ۶۰ در ۱۲۰ سانتی‌متر با توجه به مساحت سقف و فضا تولید شوند. تایل‌های آلومینیومی را می‌توان در رنگ‌های دلخواه رنگ آمیزی و تولید نمود. شما می‌توانید پس از سفارش، تایل آلومینیومی را با رنگ مورد نظر خود تحویل بگیرید. هر کدام از طرح‌های وسط پانچ، ساده و تمام پانچ قابلیت‌های خاص خود را دارند و صرفاً در حد تنوع طرح تولید نمی‌شوند. از مزیت‌های تایل‌های آلومینیومی می‌توان به عدم نیاز به درز انقطاع سبکی، سهولت در دسترسی به پشت سقف، امکان نورپردازی، جلوگیری از اتلاف دما، آکوستیک بودن، پایایی طولانی، قابلیت بازیافت و همچنین قابلیت شستشو اشاره کرد.

 تایل آلومینیومی از جمله تایل‌هایی است که می‌تواند مقاومت بالایی در برابر حریق و رطوبت داشته باشد. به همین دلیل می‌توان از این تایل، برای مکان‌هایی که امکان آتش سوزی و همچنین رطوبت بالا در آنها وجود دارد، استفاده کرد. از این مکان‌ها می‌توان به مراکز ایستگاهی، فرودگاه‌ها، ترمینال‌ها و همچنین پایانه‌های مسافربری اشاره کرد. پیشنهاد می‌شود در صورتی که آب و هوای محیط شما شرجی است، حتماً از تایل آلومینیومی استفاده کنید. در تایل‌های آلومینیومی، از اکسید منیزیم نیز استفاده شده که می‌تواند جاذب رطوبت محسوب شود.

انواع پنل آلومینیومی موجود در AJV

تایل‌های آلومینیومی، روکشی از جنس آلومینیوم داشته و در انواع مختلفی تولید می‌شوند. این تایل‌ها بهترین گزینه برای مکان‌هایی هستند که در سقف آنها تأسیسات و لوله‌های ساختمانی وجود دارد. در حال حاضر انواع مختلفی از تایل‌های آلومینیومی با ویژگی‌ها و همچنین ابعاد مختلف قابل تهیه هستند. هر کدام از تایل‌های ذکر شده می‌توانند قابلیت‌های متفاوتی داشته باشند به همین دلیل نیاز است تا ابتدا به پروژه مورد نظر خود توجه کرده و سپس نسبت به انتخاب و خرید تایل مورد نظر اقدام کنید.

 تایل‌های ساده

 تایل‌های آلومینیومی ساده‌، تایل‌هایی هستند که پانچ و نقشه خاصی در زمینه آنها وجود نداشته و می‌توانند برای آشپزخانه‌های صنعتی، کارخانجات، جایگاه‌های سوخت بنزین و گاز، بسیاری از بیمارستان‌ها، مراکز آزمایشگاهی و همچنین درمانگاه‌ها مورد استفاده قرار بگیرند. تایل‌های آلومینیومی ساده قابل سفارش در ابعاد مختلف از جمله ۶۰ در ۶۰، ۶۰ در ۱۲۰ و ۳۰ در ۳۰ می‌باشند. روکش این دسته از تایل‌های آلومینیومی نیز مانند سایر تایل‌های مشابه از جنس آلومینیوم بوده و تفاوتی در جنس آنها وجود ندارد.

 تایل سازه پنهان

این دسته از تایل‌ها از ورقه‌های آلومینیومی ساخته شده و ابعاد آنها ۶۰ در ۶۰، ۶۰ در ۱۲۰ و ۳۰ در ۳۰ سانتی متر می‌باشد. بسیاری از مهندسین توجه ویژه‌ای به این دسته از تایل‌ها دارند، چرا که معتقدند این تایل‌ها از یکپارچگی بسیاری برخوردار بوده و سازه‌های کلیک آن قابل مشاهده نیست. می‌توان از تایل آلومینیومی سازه پنهان برای بسیاری از مراکز خرید، فرودگاه‌ها، پایانه‌های مسافربری، ایستگاه‌های مترو و بسیاری از مراکز دیگر استفاده کرد.

 تایل سازه نمایان

 دسته‌ای از تایل‌های آلومینیومی موجود، تایل‌های آلومینیومی سازه نمایان محسوب می‌شوند که تنوع بسیاری داشته و در ابعاد ۳۰ در ۳۰ سانتی‌متر، ۶۰ در ۶۰ و همچنین ۶۰ در ۱۲۰ سانتی‌متر تولید می‌شوند. این دسته از تایل‌ها جلوه خاصی داشته و قابلیت جابه‌جایی بسیار آسان باعث افزایش توجه به آنها شده است. نظافت این تایل‌ها بسیار آسان بوده و می‌توانند در ضخامت‌های مختلفی تولید شوند.

 تایل  وسط پانچ

 بسیاری از تایل‌های آلومینیومی از جمله تایل‌های آلومینیومی پانچ دار هستند. تایل‌های آلومینیومی از تعدادی سوراخ یا همان پانچ تشکیل شده‌اند و این پانچ‌ها می‌توانند در قسمت‌های مختلف تایل باشند. تایل‌های وسط پانچ در قسمت مرکزی یا همان وسط خود دارای پانچ بوده و می‌توانند به آکوستیک نمودن فضا کمک بزرگی کنند. معمول‌ترین سایز تولیدی این دسته از تایل‌ها ۶۰ در ۶۰ سانتی‌متر است. می‌توان از تایل‌های آلومینیومی وسط پانچ برای بسیاری از کارخانه‌ها، پالایشگاه‌ها، آشپزخانه‌های صنعتی، مراکز درمانی و بیمارستان‌ها و بسیاری از مراکز دیگر استفاده کرد.

 تایل تمام پانچ

تعدادی از تایل‌های آلومینیومی سطح صافی نداشته و به طور کلی از پانچ تشکیل شده‌اند. این دسته از سایه‌ها از جمله بهترین تایل‌های آلومینیومی محسوب شده و می‌توانند برای بسیاری از مکان‌ها از جمله جایگاه‌های سوخت بنزین و گاز، درمانگاه‌ها، بیمارستان‌ها، مراکز آزمایشگاهی و بسیاری از مراکز دیگر مورد استفاده قرار بگیرند. می‌توان با استفاده از تایل آلومینیومی تمام پانچ، مقاومت در برابر حرارت و حریق را تضمین کرده و فضایی آکوستیک را فراهم کرد. لازم به ذکر است که این تایل‌ها مقاومت در برابر رطوبت را نیز داشته و می‌تواند در مکان‌هایی با آب و هوای شرجی نیز مورد استفاده قرار بگیرند. معمول‌ترین ابعاد تایل‌های آلومینیومی ۶۰ در ۶۰ سانتی‌متر است؛ ولی می‌توان آنها را در ابعاد ۳۰ در ۳۰ و ۶۰ در ۱۲۰ سانتی‌متر نیز تهیه کرد.

 دامپا با طرح‌های ساده، وسط پانچ و تمام پانچ

 یکی از زیر مجموعه‌های تایل‌های آلومینیومی دامپا‌های آلومینیومی محسوب می‌شود. می‌توان از این محصول و انواع آن برای سقف مکان‌هایی مثل سرویس‌های بهداشتی عمومی، پایانه‌ها، ایستگاه‌های ترنسفر و ورودی‌های ترمینال استفاده کرد. عرض این محصول معمولاً ۱۵ سانتی‌متر بوده و می‌توان طول آن را به طور دلخواه سفارش داد. دامپا آلومینیومی محصولی بسیار سبک بوده و سطح یک دستی دارد. تعدادی از دامپاهای آلومینیومی دارای پانچ هستند و این دسته از دامپاها دارای نمد آکوستیک می‌باشند و می‌توانند صدا را به خوبی جذب کنند. می‌توان دامپا آلومینیومی را در رنگ‌های مختلف از جمله طوسی، مشکی و سفید تهیه کرد.

 سازه‌ها و متعلقات نصب تایل آلومینیومی

 برای نصب تایل آلومینیومی شما به یک سری از سازه تایل‌ها یا به عبارتی سازه‌ها و متعلقات نیاز خواهید داشت. از جمله این سازه تایل‌ها یا متعلقات نصب می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 فنر استیل آویز مفتول

فنر استیل آویز مفتول، قطعه‌ای مناسب زیرسازی استاندارد تایل‌های سقف کاذب و همچنین دکوراتیو بوده و می‌تواند برای تایل‌های آلومینیومی نیز مورد استفاده قرار بگیرد. جنس این قطعه از استیل بوده و معمولاً ضخامت آن برابر با ۸۰ میلیمتر است. با استفاده از قطعات دیگر می‌توان نصب انواع تایل‌های آلومینیومی را انجام داد.

پیچ کله شیپوری دو و نیم سانت

از متعلقات دیگر برای نصب تایل‌های آلومینیومی می‌توان به پیچ کله شیپوری دو و نیم سانت اشاره کرد. این محصول به صورت بسته‌ای به فروش می‌رسد و می‌توان از آن برای نصب تایل‌های آلومینیومی و دیگر تایل‌ها استفاده کرد. جنس محصول مورد نظر از فولاد آب دیده بوده و استحکام بسیار بالایی دارد.

 میخ و چاشنی بتن یا فولاد

 برای نصب تایل‌های آلومینیومی می‌توان از میخ و چاشنی بتن یا فولاد استفاده کرد. این قطعه مناسب زیرسازی استاندارد تایل‌ها و کناف سقف کاذب است. معمولاً این محصول در بسته‌های ۱۰۰ عددی به فروش رسیده و جنس آن از فولاد است. برای استفاده از این میخ به تفنگ میخکوب نیاز بوده و به راحتی می‌توان از آن استفاده کرد.

 لیست قیمت کامل تایل‌های آلومینیومی

 مهم‌ترین مواردی که می‌تواند در زمینه خرید محصولات یا مصالحی از جمله تایل‌های آلومینیومی مورد توجه باشد، لیست قیمت تایل‌های آلومینیومی است. لیست قیمتی که به روز و کامل باشد دارای اهمیت بوده و می‌تواند به شما در خرید کمک کند. مرجعی مطمئن برای این لیست قیمت نیز بسیار اهمیت دارد. پیشنهاد می‌کنیم جهت استعلام بهترین قیمت تایل آلومینیومی و همچنین خرید مستقیم از کارخانه محصولات مرتبط و تایل‌های آلومینیومی را در فروشگاه آنلاین AJV مشاهده کرده و خرید از بزرگ‌ترین تولید کننده تایل آلومینیومی در ایران را تجربه کنید.

 خرید عمده تایل آلومینیومی و سازه تایل‌های آن

 در صورتی که قصد دارید تایل‌های آلومینیومی و سازه تایل‌های آن را به صورت عمده و بدون واسطه تهیه کنید، می‌توانید با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید. امکان خرید عمده و بدون واسطه در کوتاه‌ترین زمان ممکن از کارخانه AJV برای شما فراهم شده و شما می‌توانید تمامی اتصالات مربوط به این تایل‌ها و همچنین سایر محصولات از جمله دیوار پیش ساخته را از این کارخانه تهیه کنید.

 خرید تایل آلومینیومی

 اگر به دنبال یک تایل یا یک نما برای سقف یا ساختمان خود هستید، می‌توانید به سراغ تایل‌های آلومینیومی بروید. اگر اطلاعات کاملی در مورد این تایل‌ها دارید می‌توانید برای خرید اقدام کنید. قبل از هر اقدامی بهتر است بدانید که شما می‌توانید، انواع دیگری از تایل های آلومینیومی مانند تایل گریلینیوم آلومینیومی و دامپای آلومینیومی را نیز تهیه کنید. علاوه بر این اگر به دنبال یک متریال یا مصالح مناسب برای نمای ساختمان هستید می‌توانید آکوا پنل را نیز تهیه کنید.

 مشاوره خرید تایل آلومینیومی

 خرید تایل‌های آلومینیومی کار چندان سختی به نظر نمی‌رسد؛ اما بهتر است حتماً در مورد آنها اطلاعات لازم را کسب کرده و ویژگی‌های آنها را بدانید. برای خرید تایل آلومینیومی می‌توانید، مشاوره خرید تایل آلومینیومی را از مشاورین مجرب هلدینگ ما دریافت کنید. برای استعلام قیمت تایل آلومینیومی نیز می‌توانید با کارشناسان و مشاوران تماس حاصل کنید. مشاورین ما در زمینه فروش تایل‌های آلومینیومی مهارت بالایی دارند و می‌توانند بهترین اطلاعات و بهترین مشاوره را در اختیار شما قرار دهند.


دانلود مجموعه عکس وکتور و لوگو تلفن png رایگان با کیفیت بالا

سوالی دارید؟ پاسخگوی شما هستیم.

جهت خرید عمده‌ی انواع تایل گچی با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید

تماس با واحد فنی و مهندسی